WEBADASI NFC Kartvizit ile Özel Olun... Temassız Dijital Kartvizit

Temassız Dijital Kartvizitler sahibinin kurumsal kimliğine katkı sağlamanın dışında toplantı veya müşteri ziyaretleri gibi görüşmeler esnasında karşı tarafın iletişim bilgilerinizi telefonuna kaydettiğinden emin olmanızı sağlar. Görüşmeler esnasında alışverişi yapılan kağıda basılı kartvizitlerin çoğunlukla arandığı zaman bulunamadığı her iş insanın başına gelmiştir. Temassız Kartvizitler bu sorunlara çare olmaktadır. Toplantı esnasında yanınızda bulunan kurumsal kimliğinizi yansıtan kartvizitinizi karşı tarafın telefonuna yaklaştırmanız yeterli olacaktır. Telefonda otomatik olarak Dijital Kartvizitiniz açılacaktık ve tek tıklama ile okutan kişinin telefon rehberine eklenecektir. Ekleme esnasında hiç bir bilginin elle girilmesine gerek yoktur. Okutma ve rehbere ekleme işlemi 10 saniye gibi kısa bir sürede tamamlanmaktadır.

Yapmanız gereken tek şey ilglii ürün ile alakalı sipariş vermek.
WEBADASI SUNAR DİJİTAL KARTVİZİTİNİZ HİZMETİNİZDE
Mobil PC SM Dinamik Yapı
Plastik ok ok ok ok Satın Al
15,00$ /
Bambu ok ok ok ok Pek Yakında
00,00$ /
Metal ok ok ok ok Pek Yakında
00,00$ /

Tamamen Dinamik Bir yapı QR ve NFC değiştirmenize gerek yok

QR ve NFC değiştirmeden istediğiniz an içeriğinizi istediğiniz gibi değiştirebilir.

Telefonunuza veya tabletinize indireceğiniz uygulama ile siz nerede olursanız olun verilerinize erişebilir ortak çalışma dosyaları ile ekibinizle çalışabilrsiniz.


Karbon Ayak İzinizi Azaltın

Basılan kartvizitlerin yaklaşık %90'ı hemen çöpe atılıyor ve kağıt kartvizit üretimi için her yıl 7 milyondan fazla ağaç kesiliyor. Bugün dijital kartvizite geçerek karbon ayak izinizi azaltmaya başlayabilirsiniz.

Sadece sipariş vermeniz yeterli .


444 3 081

ÇÖZÜM
ORTAKLARIMIZ