Bulut Depolama Çözümlerinde Uygun Fiyatlar WEBADASI Farkı Sizinle!

7/24 Cloud Backup ile mobil, bilgisayar, server veya sanal tüm platformlardaki kişisel veya kurumsal tüm önemli verilerinizi güvenle buluttaki hesabınıza yedekleyebilirsiniz. Bu sayede cryptolocker virüsleri, çalınma, cihaz bozulmaları, sel, yangın, kayıp etme gibi felaketlere maruz kalmazsınız. SQL ve Exchange dahil tüm verilerinizi otomatik zamanlama ile buluta taşırken ayrıca 256 Bit şifreleme teknolojisi ile de verileriniz koruma altında.

WEBADASI olarak, şirketinizin sınırsız büyümesine yardımcı olur. Zengin kişiselleştirilmiş arayüzü ile çalışanların gerçekten kullanmayı sevdikleri bir ortak işbirliği platformu oluşturur.


Ücretsiz Demo Paket

WEBADASI SUNAR BULUT DEPOLAMA LİSANS PAKETLERİMİZ HİZMETİNİZDE
Mobil PC Bellek Online Ofis
AdaDemoFree ok ok 100 MB ok  ÜCRETSİZ
00,00$ /aylık
AdaBackup-1 ok ok 10 GB no  SATIN AL
2,70$ /aylık
AdaBackup-2 ok ok 50 GB no  SATIN AL
10,00$ /aylık
AdaBackup-3 ok ok 100 GB ok  SATIN AL
22,00$ /aylık
AdaBackup-4 ok ok 250 GB ok  SATIN AL
45,00$ /aylık
AdaBackup-5 ok ok 500 GB ok  SATIN AL
85,00$ /aylık
AdaBackup-6 ok ok 1 TB ok  SATIN AL
130,00$ /aylık
AdaBackup-7 ok ok 2 TB ok  SATIN AL
170,00$ /aylık
AdaBackup-8 ok ok 3 TB ok  SATIN AL
210,00$ /aylık

Siz Nerede olursanız olun Verileriniz Sizinle Olsun

Tek bir hesap ile mobil, tablet, bilgisayar, exchange ve SQL verilerinizi 7/24 Cloud Backup güvencesiyle bulut hesabınızda yedekleyin.

Telefonunuza veya tabletinize indireceğiniz uygulama ile siz nerede olursanız olun verilerinize erişebilir ortak çalışma dosyaları ile ekibinizle çalışabilrsiniz.


Android Mobil Uygulama İçin
AppStore Mobil Uygulama İçin

Backup Sunucularımızın Özellikleri

WEBADASI olarak cloud bazda kullanığımız tüm backup sunucularımız Synology NAS sunucularıdır. İlgili Sunucularımız Türkiye NETİNTERNET bünyesinde barınmaktadır

Verilerinizi yerel NAS'niz ile genel bulut ya da şirket içi depolama arasında güvenle senkronize edin. Dosyalara hem NAS hem de paylaşımlı genel bulut depolamasından erişin.


444 3 081

ÇÖZÜM
ORTAKLARIMIZ