Sep 3rd com , net ve biz alan adlarında fiyat revize

Selam arkadaşlar global dünya piyasasında meydana gelen dalgalanma nedeni ile bazı alan adlarında fiyat değişikliğine gidilmiştir.

May 28th .com da Fiyat değişikliği

Selam Ada sakinleri değişen kur düzenlemesi nedeni ile .com alan adı yeni kayıt ve de yenilenme ücretlendirmesinde değişikliğe gildilmiştir bilginize.

Feb 18th .com da DEV Kampanya !!!!

Selam Ada sakinleri .com domain ücretlerinde fiyatlarımız yeni kayıt da sadece 55,00 TL Hadi hayırlı olsun

Jan 30th Hosting fiyatlarında değişiklik

Merhaba Ada sakinleri bayisi olduğumuz Resellerclub ın fiyatlarındaki değişiklik nedeni ile hosting fiyatlarında değişikliğe gidilmiştir bilginize..

Jan 26th webadasi.com artık burada !!!

Sevgili Ada sakinleri www.webadasi.com sizlere daha iyi hizmet verebilmek amacı ile tek çatı altında topladık ve artık tüm faliyetler ve de hizmetler www.webadasi.net üzerinden gerçekleşecektir bilginize..

Nov 24th Artık Cebinizdeyiz

Merhaba webadası sakinleri artık ada yönetimi olarak cebinizdeyiz şimdilik google play de olan uygulamamız pek yakında ios da da siz apple kullanıcılarına hizmet vermeye devam edecek 


Sevgi ile kalın

Nov 22nd Fiyat Ayarlaması .com

Merhaba Sevgili müşterilerimiz.

Fiyat revizyonlarına kur oranında devam ediyoruz .com uzantılı domainler sadece 68.00 TL olarak revize edilmiştir bilginize ayrıca 1 yıllık mail kutunuz bedava .

Sep 29th Fiyat Ayarlaması

Merhaba sevgili Dostlar değişen kurlara istinaden .com uzantılı domain satışlarında indirime gidilmiştir bilginize fiyat 75.00 TL olarak indirilmiştir.

Aug 30th Hosting Fiyatlarında ki Güncelleme

USD nin Türk Lirası karşısındaki değer artışının sürmesi nedeniyle alan adlarımızın fiyatlarını revize etmek zorunda kalmıştık.Buna ek olarak , Hosting fiyatlarınıda gözden geçirdik ve 3 Eylül 2018 tarihinde revize edilecektir.Bu değişiklikler sadece döviz kuru dalgalanmasının bir sonucudur. Türk lirasındaki ... Devamını Oku »

Aug 17th Teşekkürler Webadası Ekibi

Tüm WEBADASI ekibine bu süreçde canla başla çalıştıkları için teşekkür ederim