E-DÖNÜŞÜMÜ KEŞFEDİN...

Webadası Bilgi Teknolojileri olarak çözüm ortaklarımız arasına eklediğimiz Türkiye'nin konusunda uzman firmalarından biri olan NES BİLGİ VERİ TEKNOLOJİLERİ VE SAKLAMA HİZMETLERİ A.Ş. ile sizlere eksik olan e-dönüşüm konularında hizmet vermeye devam ediyoruz.


NES Bilgi, sadece e-Dönüşüm süreçlerinde; e-Fatura, e-Arşiv, e-Defter, e-Bilet, e-İrsaliye Projelerinde, Özel Entegratör kimliği ile hizmet vermektedir. Bünyesinde ki yönetim kadrosu; yazılım, bilgi teknolojileri ve satış yöneticileri, sürecin başından(2013 yılı) itibaren sektörde bulunan, sektörün eksikliklerini bilen, doğru çözümlerle fark yaratan ekipten oluşmaktadır.


Faydalarınız:

Ekonomik

Her Yerden Erişim

Tek Platform

10 Yıl Saklama

Satın almadan önce ücretsiz deneme , inceleme imkanı

NES Veri Teknolojileri tarafından sağlanan ve tek ekrandan yöneteceğiniz ve satın almadan önce detaylı inceleyeceğiniz demo portal denemek için lütfen lütfen bize başvurun.

Kullanımı Kolay Dost arayüz.

Esnek ve kolay raporlama.

Entegrasyon yetenekleri.

Siz neredeyseniz faturanız orada.

NES ile e-dönüşüm hakkındaki şaşırtıcı herşey

E-FATURA | E-ARŞİV | E-DEFTER | E-İRSALİYE | E-BİLET | E-SMM | E-MM

NES E-SMM

e-Serbest Meslek Makbuzu başladı. e-İmzanızın olması yeterli!

NES E-İRSALİYE

e-İrsaliye başlıyor. Tüm avantajlarından yararlanın.

NES E-DÖNÜŞÜM BAŞVURU

e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-İrsaliye, e-Makbuz çözümleri için sizde bugün başvurunuzu yapın.

NES E-PORTAL

e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv projelerinizi tek ekranda kolayca yönetin.

NES e-Con Online

E-Arşiv süreçlerini otomatikleştiren, kesintisiz e-Arşiv Fatura gönderimini ve sağlayan, yeni teknolojiler ile hazırlanmış, üst düzey performans sunan e-Dönüşüm modülüdür.

NES UYARI MEKANIZMALARI

Sınırsız SMS - E-Mail Bildirimleri ile müşterilerinizi her daim bilgilendirme.

Sizleri düşündük ve maliyetleri çok çektik.

Bugüne kadar sizler için kabus olan e-fatura sürecini sizler için kolaylaştırdık ve artık iş hayatınızda yeni bir sayfa açarak tüm bu zorlukları NES ile kolay hale getirdik.

E-Fatura geçiş sürecinde tüm entegrasyonları yaparak başlangıç paketimizden faydalanarak bir defaya mahsus aktivasyon ile birlikte kontur paketlerimizden satın alarak artık e-fatura sizler için bir kabus olmayacak.


E-DÖNÜŞÜM İÇİN --------> Hemen Başvurun

NES Portal Aktivasyonu satın almak için

Sadece ihtiyacınız olan kontör satın alarak başlayın:

1) Fiyatlarımıza 10 yıllık Saklama Hizmeti dahildir.

2) Paket İçeriği: Paketlerimiz e-Fatura ve e-Arşiv Faturanın birlikte kullanımı, sadece e-Fatura kullanımı ya da sadece e-Arşiv Fatura kullanımı için değerlendirilebilir.

3) Kontör kullanımı: Kontör kullanımında süre sınırı bulunmamaktadır, çalışılan süre boyunca kullanılabilecektir. Satın alınan kontörler bittiğinde yeniden kontör alımı yapılması gerekecektir. e-Fatura: Her bir gönderilen veya alınan "e-Fatura" adeti 1 kontör olarak hesaplanır. e-Arşiv Fatura: Her bir gönderilen “e-Arşiv Fatura” adeti 1 kontör olarak hesaplanır. e-Mail Gönderimi: e-Mail gönderimi ücretsiz olup sınırsız olarak mail gönderimi yapılabilir. NES Bilgi’ye özel; e-Arşiv Fatura maillerinin otomatik takibi yapılır, mail durumu görüntülenerek alıcısına ulaşmayan ya da hatalı yazılan mail adresleri görüntülenerek yeniden mail gönderimi yapılabilir.Paket Özeti Paket Kontör Sayısı Fiyatı Satın Alma
500 Adet Paket 1 850 TL. Satın Al
1000 Adet Paket 2 1150 TL. Satın Al
2000 Adet Paket 3 1600 TL. Satın Al
5000 Adet Paket 4 2750 TL. Satın Al
10000 Adet Paket 5 4000 TL. Satın Al