e-posta çözümleri

Küçük İşletmeler için kolay , güçlü !

İşinize email@yourbrand.com ile profesyonel bir imaj verin

Ücretsiz e-posta çözümleri aksine, Şirketinizin alanı adı ile (örn. sales@mybrand.com) markalı e-posta alarak İş E-posta ile işinize daha profesyonel görüntü verebilirsiniz. Buna ek olarak, ayrıca size en az gecikme ve sektörde-iyi çalışma süresi, ölçeklenebilirlik ve güvenilirlik sağlayan gelişmiş e-posta teknolojimizden yararlanabilirsiniz. Bulut üzerinden sunulmakta olan e-posta hizmeti ayrıca sizi BT, donanım, yazılım, bant genişliği ya da çalışan gibi maliyetlerden kurmaktadır. En iyi kısmı ise şudur ki takımınız büyüdükçe ve istediğiniz zaman e-posta hesaplarınızı ekleyebilirsiniz.


Microsoft Outlook, Outlook Express, Mozilla Thunderbird, Eudora, Entourage 2004, Windows Mail, vs gibi herhangi bir masaüstü tabanlı e-posta istemcisini kullanarak e-posta gönderebilir ve alabilirsiniz. Ayrıca e-posta göndermek/almak için farklı e-posta istemcilerini nasıl yapılandırabileceğinizle ilgili bir rehberimiz var. Kurumsal e-posta ürünü POP, IMAP ve MAPI protokollerini destekler.


Web arayüzünü görmek ve de önizleme için tıklayınız.


Sadece ihtiyacınız olan e-posta hesap sayısı kadar hesapla başlayın:

Aşağıda sizler için oluşturulmuş kurumsal mail paketlerimiz yer almakta ayrıca sizin ihtiyacınıza uygun mail paketleri oluşturabilir sizin isteğiniz doğrultusunda size en uygun kapasite paketleri tanımlayabiliriz .Paket Özeti Paket Adı Fiyatı Satın Alma
0-5 Mail + 5 GB alan Mail 05 31,50 TL/Ay. Satın Al
0-10 Mail + 5 GB alan Mail 10 100,00 TL/Ay. Satın Al
0-5 Mail + 30 GB alan Max 05 100,00 TL/Ay. Satın Al
0-10 Mail + 30 GB alan Max 10 230,00 TL/Ay. Satın Al

İş e-postası hakkındaki şaşırtıcı herşey

Standart olarak alınan her kurumsal e-posta paket hizmeti almanız durumunda aşağıda ücretsiz hizmetlerden sizlerde faydalanabilirsiniz.

Sezgisel ve duyarlı bir tasarım

OpenXchange gücü ile verilen ve güzel tasarımlı.Ayrıca akıllı telefonunuzla veya tabletinizle erişebilirsiniz.

Dahili Virus Koruması

Gelişmiş anti-virüs teknolojisi gelen kutunuzun güvenliğini sağlar ve kötü amaçlı yazılımlardan korunmasını sağlar.

%100 Çalışma Süresi ve Güvenlik

Üst düzey NetApp posta depolamamız, sıfır veri kaybı ve % 100 ağı çalışma süresi ile birlikte yedekleme garantisi sunar.

5 Gb Depolama ve yedekleme

5GB posta depolamaya ek olarak, e-postalarınız sistem altyapımız tarafından yedeklenir böylece önemli e-postaları asla kaybetmezsiniz.

Takvimler Kişiler ve görevler

Kişileri yönetmek, yapılacakların listelerini oluşturmak ve tüm toplantıları takip artık OpenXchange verimlilik araçları ile tek bir yerde

Gelen Kutunuzdaki Sosyal medya

Şimdi Twitter, Google+ bilgirimlerinizi Gelen Kutunuzda görüntüleyin. OpenXchange tüm sosyal medyalarınız tek bir çatı altında topluyor.