WEBADASI Ada sakinlerine bir hizmeti daha api entegrasyonları.

Artık hizmetlerimize bir yenisini daha ekliyoruz hayatınızı ve sanal satışlarınızı kolaylaştıcarak uygulamalar ve entegrasyonlar bu sayfada sizler için satışa çıkacak.


Aşağıdaki ilk entegrasyon paketimiz sizler için detayları ile artık hazır.


Sizler için önemli olan !

Hızlı Hizmet

Kesintisiz Hizmet

Yüksek Performans

Koşulsuz memnuniyet

Tüm web çözümleriniz çözmeye hazırız...

İster basit içerikli firma tanıtım sitesi olsun.

İster büyük bir firmanın tanıtım sitesi olsun.

İsterseniz ihtiyacınız komple bir sanal dükkan yani e-ticaret web sitesi olsun biz en akılcı çözümler ve en iyi fiyatlar ile sizler ile olmaya devam ediyoruz .

Resellerclub Supersite2 sanal pos kurulumu.

Eğer sizde Resellerclub bayisi iseniz ve resellerclub supersite2 kullanıyorsanız zorlandığınız noktalardan bir tanesi sanal pos kurulumunu yapamamanızdır elbette WEBADASI olarak supersite2 sanal pos kurulumunuzu sizin adınıza yapıyor ve sizlere çalışır durumda teslim ediyoruz. Tek yapmanız gereken hizmeti satın almanız ve akebinde açacağınız destek mesajı ile birlikte aşağıda istediğimiz bilgileri bizlere iletmeniz olacaktır. Hizmetin teslim süresi 48 Saattir.

Kullandığınız ödeme kuruluşuna ilişkin dökümanlar api entegrasyon bilgileri ve size ulaşacabileceğimiz telefon numarası ile aşağıdaki linkden ödeme yaptıkdan sonra destek açmanız.


---> Ödeme Sonrası sipariş numarası ile birlikte Destek Aç

100 MB Host alanı içerisinde kendi sunucularımızda barınan api dosyası Yıllık Lisans Bedelidir.

Sizin işinize hangisi uygun ?

Yaptığınız iş ne olursa olsun işiniz işimiz olsun size en uygun web sitenizi oluşturalım barındıralım ve sizleri adamızda ağırlayalım ne dersiniz.