Biz Kimiz ?

WEBADASI Bilgi Teknolojileri Webadası ekibi 2006 yılında bilişim sektörüne girmiştir. Sektörün en büyük ayağı olan internet dünyasına 2008 yılında web tasarım ve hosting bağlamında giriş yapan ekibimiz satış ve satış sonrası destekle kısa sürede kendinden söz ettirir hale gelmiştir. Ekibimiz; web-güvenliği alanında isim yapmış, ve web-tasarım alanında güçlü referanslara sahip kişilerin bir araya gelerek yeni nesil web sitelerini daha kaliteli hizmetle birleştirmek adına harekete geçişiyle meydana gelmiştir. Sahip olunan kişisel başarılar ekip başarısınıda beraberinde getirmiştir. İnsan kaynaklarına verdiğimiz önem ve sürekli kendimizi yenileme çalışmalarımız teknolojiyi yakından takip etmemizde ve yeni çalışma arkadaşları kazanıp hizmette kaliteyi yakalamamızda en büyük etkendir..

Çözüm Ortaklarımız

ResellerClub

Dünyanın En Büyük Hosting Tedarikçisi

ResellerClub platformu dünyanın en popüler web sunucularına, alan adı satıcılarına, web tasarımcılarına ve teknoloji danışmanlarına güç vermektedir. ResellerClub, gTLD'lerin, ccTLD'lerin ve diğer önemli web varlık ürünlerinin kapsamlı bir paketinin yanı sıra ölçeklenebilir ve güvenli Paylaşımlı Barındırma, Reseller Hosting ve VPS çözümlerini sunar. Ürün grubumuz, Bayilerimizin tüm Web Varlığı pazarına hitap etmesini sağlayan Domain Tescili, Web ve Email Hosting, SSL Sertifikaları ve Web Sitesi Tasarımı içerir.

Kobikom

Kobilerin Tümleşik İletişim Sağlıyıcısı

2009 Yılından bu yana var olan firmamız Sabit Telefon, İnternet, SMS , IP Santral çözümleri ile kurumsal ve bireysel müşterilerimize ekonomik, yenilikçi, şeffaf hizmet anlayışı ile profesyonel iletişim çözümleri sunmaktadır.

E LOGO

Türkiye’ nin en iyi hizmet veren ve dijital dönüşümde lider

Dijital dönüşümde lider , Türkiye'nin en çok tercih edilen dijital dönüşüm çözüm ortağı eLogo, tüm yazılımlarla entegre olabilen altyapısı, uzman kadrosu ve müşteri odaklı hizmet yapısıyla şirketinizin ve tüm süreçlerinizin dijitallleşmesinde yanınızda ve tabiki WEBADASI güvencesi ile

Websahibi

Türkiye nin Hosting Firması

Websahibi 1999 yılından beri işletmeler ve bireyler için kaliteli web hosting çözümleri sunmaktadır. Amacımız mümkün olan en iyi fiyat ile üstün hizmet sunmaktır. Bu hedeflere ulaşmak için sürekli yenilikçi olan ve yıllardır kazandığını yatırıma dönüştürerek teknolojik gelişmeleri takip eden firmamız bunu misyon edinmiştir.

NET İnternet

Türkiye'nin Veri merkezi

Netinternet, 2016 yılı itibarı ile Türkiye’de IP aralığında en çok internet sitesi barındıran üçüncü veri merkezidir. Yenilikleri ve ürettiği internet teknolojileri ile sektöre yön veren şirketimiz, yarının teknolojilerini bugünden kullanmanıza olanak sağlar. WEBADASI olarak sunucularımızın % 60 ında barındırma hizmeti aldığımız bu nadide eşsiz firma ile çalışmaktan oldukça memnunuz.

E-TUĞRA

Türkiye'nin Elektronik İmzası

E-Tuğra Elektronik Sertifika Hizmet Sağlayıcı (ESHS) markası olarak pazardaki en güvenilir konumdadır. Yazılım geliştirme ve proje çalışmalarını yürütmek için İlk ArGe Merkezi’ni 2006 yılında Ankara’da açan E-Tuğra, sonrasında YTÜ Teknokent’te ürün ve hizmet geliştirmeye devam etmektedir. 60 ilde 100 den fazla çalışanı ve inovatif bir yaklaşım ile ürün gamını ve hizmet kalitesini geliştirerek, Türkiye'nin lider sertifika üreticilerinden biri olmuştur.Bizlerde WEBADASI olarak 2020 yılında bu ailenin bir üyesi olduk.

Değerlerimiz

Başlangıç da hobi olarak başlayan uğraşımız zaman içerisinde insanlara daha iyi hizmet vermek amacı ile bir takım değerler üzerine kurulmuş bir firma haline gelmemiz bizi bugünlere getirdi.

Kalite

Kalite zaman içerisinde doğru olgular ile oturması gereken tecrübe ile pekişen bir algı gibi görünsede hayatımızda da ödün vermeyeceğimiz bir unsur olarak kendimizi işimize verdik

Performans

Günümüz teknolojisine ayak uydurabilmek için yüksek performanslı sunucularımız emrinize amade.

7/24 Çalışma

Sizlerde 7/24 çalışan kesintisiz bir web sitesi istiyorsanız bize ulaşmanız yeterli.

Özellikler

Yerel bir firma olmamıza rağmen dünyanın ne kadar küçük olduğunu size göstermemiz en büyük özelliğimiz.

Değer

Tek bir cümle ile sizler bizim değermişsiniz.

Gizlilik

Bilgi güveliğinin ne denli önemli olduğunu en iyi biz biliriz.

Konum Bilgimiz