Webadası'ndan Kayıtlı eposta adresiniz(KEP)

En uygun fiyata online olarak başvuru yaparak aynı gün içinde e-imzanızı Bolu şubemizden alabilir veya Türkiye'nin birçok noktasındaki teslim noktalarından alabilir ve hemen kullanabilirsiniz.


Neden KEP ?

Tarafsız Yasal Koruma.

Teslim Etme ve Okuma Garantisi.

Gönderiye Müdahaleyi Önler.

E-Tuğra güvencesi ile.

KEP'in amacı nedir?

KEP; elektronik ortamda yapılan her türlü bildirim; ihtar, ihbar, başvuru, dilekçe, ticari taraflar arasında yapılan yazışmalar, ihale, teklif, sözleşme evraklarının paylaşımı, şirketlerin beyannameleri, fatura, ekstre, talimat gibi gönderileri, anonim şirketlerin toplantı çağırıları gibi bir çok farklı içerikli iletiyi, güvenli ve hızlı biçimde karşı tarafa ulaştırır.KEP Nedir?

Kayıtlı elektronik posta (KEP); gönderici ve alıcı kimliklerinin belli olduğu, gönderi zamanının ve içeriğin değiştirilemediği, uyuşmazlık durumunda hukuki geçerliliği olan güvenli elektronik posta hizmetidir.


Türkiye'de KEP Tarihi

Dünyanın bir çok gelişmiş ülkesinde uzun yıllardır kullanılan KEP sisteminin, ülkemize özgü hukuksal alt yapısı 2012 yılı itibarı ile tamamlanmıştır. KEP sistemi, tüm e-iş süreçlerinde kullanılabilir. KEP yolu ile yapılan bildirimlerin taraflar arası uyuşmazlık durumunda hukuki geçerliliği vardır.


KEP’in normal bir e-postadan farkı nedir?

KEP iletisinin kim tarafından gönderildiği, kime gönderildiği, ne zaman gönderildiği, teslim edildiği ve okunduğu bilgileri hukuki delil niteliği taşır ve kullanıcının gerektiğinde kullanabilmesi için hizmet sağlayıcı tarafından üretilerek 20 yıl süre ile muhafaza edilir.


KEP'in Avantajları

Elektronik haberleşmenin iş hayatının vazgeçilmezi olduğu günümüz koşullarında, delil niteliği taşıyan, güvenilir ve ekonomik bir yöntemin tercih edilmesi büyük bir gereklilik haline gelmiştir. - Kullanım kolaylığı sunar: Kurum ve bireyler, şahsen ulaştırılması gereken veya içeriğin bütünlüğünün korunmasını gerektiren işlemleri, KEP ile bilgisayarındaki bir tuş ile kolayca yapabilir. - Maliyetleri düşürür: Kağıt kullanımı, arşivleme, posta ve işlem maliyetlerinin düşmesini sağlar. - Çevrecidir: Kağıt kullanımı ortadan kaldırır. Çevrenin korunmasında katkı sağlar.

Tarafsız Yasal Koruma Sağlar.

Teslim etme ve okunma garantisi sunar.

Gönderiye müdahaleyi önler.

Zaman kazandırır

Kullanacağınız kadar alın

Kayıtlı E-Posta adresinizi kullanmak istediğiniz süreye göre 1 yıl , 2 yıl ve 3 yıl olarak satın alımını yapabilrsiniz. Ayrıca sepet alanınızda ekstra paket de satın alabilirsiniz.

E-Tuğra Güvencesi

+20'LİK PAKET 39 TL

+50'LİK PAKET 79 TL

+100'LÜK PAKET 159 TL

+250'LİK PAKET 389 TL

70.00 TL/1 YIL

E-Tuğra Güvencesi

+20'LİK PAKET 39 TL

+50'LİK PAKET 79 TL

+100'LÜK PAKET 159 TL

+250'LİK PAKET 389 TL

125.00 TL/2 YIL

E-Tuğra Güvencesi

+20'LİK PAKET 39 TL

+50'LİK PAKET 79 TL

+100'LÜK PAKET 159 TL

+250'LİK PAKET 389 TL

160.00 TL/3 YIL

İhtiyacınıza En uygun Paketi ekleyiniz Paket Adı Fiyatı Satın Alma
+20'LİK PAKET KEP 020 39.00 TL KEP'nize İlave Ediniz.
+50'LİK PAKET KEP 050 79.00 TL KEP'nize İlave Ediniz.
+100'LüK PAKET KEP 100 159.00 TL KEP'nize İlave Ediniz.
+250'LiK PAKET KEP 250 389.00 TL KEP'nize İlave Ediniz.

ZAMAN Damgası

E-Tuğra, BTK (Bilişim Teknolojileri Kurumu) tarafından onaylı Zaman Damgası Sertifika Hizmet Sağlayıcısıdır. E-Tuğra Zaman Damgası sertifikaları, e-defter, e-fatura, e-arşiv gibi tüm e-devlet uygulamalarında geçerlidir.

Bir sözleşmenin imzalandığı, paranın transfer edildiği, başvurunun yapıldığı vs. tarih ve saati kanıtlama ihtiyacı günümüz e-ticaret, e-devlet uygulamaları için hayati önem taşımaktadır. Bununla birlikte yeni bir çizim, tasarım, fotoğraf, düşünce, araştırma, formül, algoritma, kitap gibi fikri ve mülki kullanım hakkı elde edilmek istenen her türlü elektronik veri için zaman damgası alınabilir.

Kaliteli Hizmet.

En Uygun Fiyatlar.

Yaygın Kayıt Birim Ağı.

Ücretsiz Kurulum ve Teknik Destek.